Księga gości

Piszcie o wszystkim, ale kulturalnie. Wpisy wulgarne lub obrażające kogokolwiek, a w szczególności muzyków zespołu TSA będą usuwane!

Wszystkich wpisów w księdze: 9589

ja również nigdy nie myślałem że znajde się w 100 wyróżnionych fanów i …się nie myliłem ;-)Chciałbym żeby ktoś mi wyjaśnił jak ma się do siebie sprawa nieporozumien na lini manager TSA -fan club lub jakiejkolwiek innej a zawieszeniem pracy zarzadu fan clubu??? Odkąd te sprawy są ze sobą w jakikolwiek sposób formalnie zwiazane i co zabrania dalej funkcjonować zarzadowi tym bardziej ze ponoc fan club na działac tak?Przeciez nawet w przypadku inie istnienia zespołu normalne funkcjonowanie fan clubu i jego zarzadu jest możliwe.O co tu chodzi?
Jacek 2005-12-23 11:30 (3091)

Przemo i Maki

Wielkie dzięki za wyróżnienie.

W życiu nie przypuszczałem, że znajdę się wśród grona 100 osób wyróżnionych przez Zarząd FC "ALIEN" i zespół TSA singlem "Marsz wilków". Zwłaszcza w konteksićie wrzawy jaka rozgorzała na ten temat w Księdze Gosci. Sprawiliście mi na prawdę wielką radość i przyjamność. Tym bardziej, że jakoś nie było okazji nawet przez chwilę porozmawiać. Okoliczności życiowe na to nie pozwalały, jak nie śmierć i pogrzeb mojego ojca, to wypadek samochodowy i długotrwała choroba żony poprzez kradzieże samochodów do operacji matki. Ale tak to już w życiu bywa.

Życzę wam dużo zdrowia i wytrwałości w tym co robicie. Śledzę na biożąco i stronę i Księgę Gości i wiem, że wiele wypowiedzi jest krzywdzących i ma się nijak do prawdy i historii. Bo tak na prawdę to ile osób zamieszczających wpisy pamięta stronę w poprzedniej szacie graficznej lub pamięta poprzednie Księgi Gości i tamte wpisy?

Jeszcze raz wielkie dzięki za pamięć i wyróżnienie.

Dużo zdrowia, spokoju i pamiętajmy, że czas leczy rany – TSA gra przecież w swoim legendarnym składzie.

Pozdrawiam Zarząd, zespół TSA i wszystkich fanów

AwAr 2005-12-23 11:06 (3090)

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
CARUZO 2005-12-23 11:00 (3089)

Wesołych świąt i szczęśliwego nowego ROCK’u….

Aha, na www.gitarka.boo.pl są taby do heavymetalświat i procedera w gp4

raduś 2005-12-23 09:55 (3088)

Oby pierwsza wigilijna Gwiazdka zesłała Wam wspaniałe, świąteczne chwile, pełne zdrowia, radości, rodzinnego ciepła i wzajemnego zrozumienia. Oby te święta natchnęły wszystkich wiarą w lepsze jutro. Oby płomyk świątecznej świecy i zapach choinki przyniósł Wam wszystkim spokój, miłość i szczęście. Życzymy Wam tego serdecznie, śląc wszystkim gorące pozdrowienia.
Nie czas teraz pisać o smutkach i troskach, nie czas wyjaśniać to, czy tamto. Być może przyjdzie jeszcze na to odpowiednia chwila. A tymczasem ubierzmy wszyscy choinki, zapalmy kolorowe lampki, rozpakujmy prezenty i radujmy się! 😀 Życzymy Wam wszystkim wesołych świąt!
Przemo i Maki z rodzinami 2005-12-22 23:51 (3087)

Co tu się dzieje nikt z zarządu FC. nie przesyła życzeń Świątecznych . Menago milczy zespół też oj chłopaki zaczynam się wkurzać . Wesołych Świąt dla wszystkich
babol 2005-12-22 22:51 (3085)

Kochani!
Zycze wszystkim, zespołowi TSA i jego fanom. wrogom przyjaciołom i całej reszcie zdrowych i pogodnych Świąt , miłej i sympatycznej atmosfery przy stole wigilijnymi i ciepła z z ludzkich serc. Pamietajcie, ze tylko miłosc i wzajemne zrozumienie jest prawdziwa wartościa… reszta… cóz… moze powtorze słowa które wciaz mam w głowie i o których nigdy nie zapominam
"Śpieszmy sie kochac ludzi…tak szybko odchodza…"
DzikaOrchidea 2005-12-22 16:01 (3084)

i całkiem słusznie 🙂
myśl pozytywnie 2005-12-22 12:31 (3083)

Cicho,cicho cichosza nie ma Jacobsona odpowiedzi ma nas koło nosa . Cicho,cicho cichosza Maki z Przemem nic nie piszą bo dostali w nosa . Życzę wszystkim spokojnych Świąt i spadam z tej strony gdzie każdy ma nas w nosie . Zawsze coś się dzieje nie bez powodu , ale co tam mam to gdzieś . Czekam na płytę na nową oczywiście bo kupowanie tej samej to bezsens . Mam nadzieję , że po Świętach coś się zmieni na lepsze . Może w Świątecznym nastroju Menago,Maki,Przemo całe szanowne TSA przemyśli to wszystko jeszcze raz i podadzą sobie rączki jak przystało na wielką rodzinę TTTTTTTTTSSSSSSSSSAAAAAAAA . Pozdrawiam Was Wszystkich kochani . Dużo spokoju i wytrwałości.
kokos 2005-12-21 20:30 (3081)

Na scyńści na zdrowie
na to Boże Narodzyni
Cobyście byli zdrowi weseli
jako w niebie janieli
Cobyście mieli pełno gosci
jako na gałonzce łości
Cobyście mieli pełne łobory pełne pudła
coby wom gospodyni przy piecu nie schudła
Coby sie Wom darzyło kopiło
dyślem do stodoły łobruciło
Tak Wom Boze dej
HEJ HEJ HEJ
Najlepsze Życzenia dla Całego TSA i wszystkich ludzi im przychylnych

Utyty z Bochni 2005-12-21 20:01 (3080)
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  więcej

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu