Księga gości

Piszcie o wszystkim, ale kulturalnie. Wpisy wulgarne lub obrażające kogokolwiek, a w szczególności muzyków zespołu TSA będą usuwane!

Wszystkich wpisów w księdze: 9589

spadaj metalmendo czy jak Ci tam. metal ma rację jeśli chodzi "o tego Pana" menago
x 2006-12-08 11:40 (3854)

Z tego co kojarzę, podobne klimaty mieliśmy dokładnie rok temu przed gwiazdkę, a to z powodu tarć na linii zespół-fanclub. Ale miejmy nadzieję, że zbliżający się rok będzie lepszy i może zaowocuje nową płytą.
McCuskey 2006-12-08 09:34 (3853)

Witam
Grudzień, Swięta za pasem a tu jakby troszkę mało świątecznie. Te Osoby Które tu zaglądają Wiedzą (a przynajmniej powinny), że staramy się tu nie obrażać nawzajem, a szczególnie Muzyków. To prawda, że Każdy może napisać wszystko co Mu się podoba lub nie podoba. Ale tak sobie myślę, że częśź tych spraw można załatwić w inny sposób np. poprzez kontakty na prywatne adresy.
Cieszę się, że po raz kolejny miałem okazję zobaczyć Zespół w Łodzi, nie ma co tu pisać o dźwiękach Ci co byli Wiedzą jak było Ci co nie mogli być niech żałują.
A spotkanie przed i po koncercie z Tymi , Którzy Przyjechali z całej Polski, było nie mniej ważne od samego koncertu. Jestem pewien, że cało i bezpiecznie Wróciliście do swoich domków.
Pozdrawiam i zdrowia dla Wszystkich.
Pablo

Pablo 2006-12-08 09:12 (3852)

Odpowiem tak jaka strona takie wpisy.
metal 2006-12-07 21:31 (3851)

"Fanaberie" mówisz?? Hmmm ciekawy sposób obrony… A niech Ci będzie…Jeśli ktoś ma problemy ze zrozumieniem tego co czyta, to niech wróci do szkoły :)) Pisząc o kontrakcie z "Manago" miałem na myśli kontrakt Zespół-"Manago", a nie umowę koncertową zawartą z Organizatorem (którym siebie zwiesz).Gratuluję zaciętości i nadal uważam, że wystarczy już tej błazenady i oceniania kompetencji.Masz prawo mieć własne zdanie… tylko postaraj się nie wyrażać go publicznie na forum fanów.Naprawdę doceniam Twoją szczerą ideę i chęć niesienia pomocy Zespołowi.I aż ciśnie się łezka w oku na myśl, że "są jeszcze ludzie prawdziwi" :)), którzy zupełnie, bez nerwów i obrzucania się błotem, z czystego serca chcą pomóc.Tak trzymaj Metalu. A co do romansideł, polecam w zamian Nerwosol(R).Po przeczytaniu tego postu może Ci się przydać… Pozdrawiam.
Metalmenda 2006-12-07 20:45 (3850)

Jeżeli nie wiesz co znajduje się w umowie to po co wypisujesz te swoje fanaberie.Nie masz na ten temat wiedzy więc poczytaj sobie jakieś ciekawe romansidło i zrelaksuj się.Nikt nie sączy jadu w stronę byłego Menago tylko pisze o tym czego doswiadczyłem mając kontakt z tym panem.Boli mnie to,że zespół tracił sporo kasy przez błędy ludzi,którzy byli niekompetentni i mam prawo ostrzegac zespół przed ponownymi błędami.I nikt nie ma żalu za grane koncerty bo też są ludzmi i mają prawo być zmęczeni i też mają swoje problemy życiowe.Nikt nie wypomina kasy za bilety.
metal 2006-12-07 19:21 (3849)

Nie wiem na co opiewał kontrakt z Panem Jacobsonem i jakie obowiązki mu powierzono. Podobnie jak nie wiesz tego Ty."Menago" o którym raczysz się wypowiadać, pracuje w tym biznesie od "zarania dziejów" i sądzę,że raczej wie, co ma robić,a czego nie.Śmiem twierdzić,że w organizacji koncertów też ma większe doświadczenie niż Ty.Twój personalny żal do Pana Jacobsona pozostaw dla siebie i nie sącz jadu – to nic nowego nie wnosi. Druga rzecz: uważam,że zagłębianie się na forum w sprawy finansowo-kadrowe zespołu TSA,to delikatnie rzecz biorąc nietakt (a niedelikatnie: pajacowanie).Zrozum Człowiecze, zespół wie co ma robić. Milion naszych wpisów tu nic nie da. Jeśli będą mieli ochotę "pakować się w kolejne tarapaty", to czy się to Tobie (mnie i innym) podoba czy nie, zrobią to. Możesz zaakceptować albo przerzucić się na inne, lepsze zajęcie niż chodzenie (i organizowanie) na ICH koncerty.Temat rozliczeń uważam za chybiony (i zamknięty). Mam nadzieję że jasno przedstawiłem swój punkt widzenia.Pozdrawiam opozycję 🙂
Metalmenda 2006-12-07 18:47 (3848)

mam 10 lat ojciec dał mi waszą płyte
Jesteście super !!!jestem głodny
Paryk Stelmasiak 2006-12-07 18:10 (3847)

Posluchaj drogi przyjacielu pytasz dlaczego rzucam oskarżenia na bylego Menago TSA.A dlatego,że organizowałem koncert zespołu TSA i miałem bezpośredni kontakt z tym panem więc przestań pieprzyć.Nikt tu nie pisze,że wszystko co złe to wina tego pana,ale zawsze można zrobić więcej prawda.Po drugie to piszemy o tym żeby zespół naprawiał te błędy i nie pakował się w kolejne tarapaty.Jeżeli Menago Tsa był takim świetnym człowiekiem to dlaczego po wielu koncertach zespół nie miał gdzie spać.W umowie jest napisane,że organizator zapewnia hotel ze śniadaniem.I co okazuje się,że chłopaki jadą do domu po koncercie bo hotelem okazuje się stary zniszczony barak.Przecież Menago powinien to sprawdzić prawda za to ma płacone.
metal 2006-12-07 17:13 (3846)

Czytam i czytam i w głowę zachodzę skąd Wy macie takie dokładne dane na temat: praw do dystrybucji, rozliczeń z "Manago", konfliktów wewnątrzzespołowych itp.Metalu, Twoje zachowanie nazwę powtórnie pajacowaniem: po pierwsze rzucasz oskarżenia na człowieka, który w tym przypadku raczej pomógł niż zaszkodził – Marcin Jacobson (z Twoich wpisów wynika, że o niego właśnie chodzi). Chylę czapkę przed tym Panem, podobnie jak wielu ludzi w tym kraju. Po drugie, pozostaw rozliczenia i finanse Panom Muzykom. Tylko oni mają prawo do oskarżania kogokolwiek w tej sprawie. Po trzecie, Fani, którymi się tak dumnie tytułujecie, zawsze macie alternatywę – nie iść na koncert i nie marudzić później.Dla mnie sprawa jest prosta: byłem, nie podobało się, zostaję w domu, a nie idę i wypisuję później na stronie bzdety o finansach w grupie. Przypomina mi to typowo polską mentalność: "przecież zapłaciłem" albo "jestem podatnikiem, należy mi się". Interesujmy się muzyką, kupujmy płyty, a kwestie układów pozostawmy Muzykom. To dorośli ludzie i w dodatku z doświadczeniem. tyle tytułem kazania. Pozdrawiam.
Metalmenda 2006-12-07 16:19 (3845)
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  więcej

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu