Księga gości

Piszcie o wszystkim, ale kulturalnie. Wpisy wulgarne lub obrażające kogokolwiek, a w szczególności muzyków zespołu TSA będą usuwane!

Wszystkich wpisów w księdze: 9589

Jest jeszcze jakakolwiek szansa na darmowe wejściówki na koncert TSA w Gdyni ?
Tomek 2008-12-01 22:37 (6709)

Apropos "rozmowy" Gracza i Huberta ,przestańcie pie*dolić głupoty ,jak to sam Marek powiedział że jego przyjacielem jest każdy fan TSA i że w miarę możliwości dla każdego swojego przyjaciela stara się znaleźć czas po koncercie.Dla Marka jak i zapewne całego zepsołu TSA nie ma fanów (zarazem i przyjaciół) lepszych i gorszych ,wszyscy są tacy sami.Jak i również szufladkowanie fanów na jakieś kategorie jest dla mnie totalnym debilizmem ,fanem się albo jest albo nie.I jak to Marek pwoeidział :"szufladkowanie pozostawmy dla dziennikarzy a nie normalnych ludzi".
Denver 2008-12-01 15:28 (6708)

Byłam w Arsusie w sobotę!Dzięki jednemu z moich uczniów, który wypatrzył w internecie info o tym koncercie.Dzięki ci, Filip!Pierwszy raz byłam na koncercie TSA…szkoda że dopiero teraz.Ale śledziłam od lat karierę ekipy i słuchałam płyt.Na żywo zespół przeszedł moje wszelkie oczekiwania.Wraz z grupą moich uczniów i dwoma tatusiami (tychże) gibaliśmy się pod sceną gapiąc z fascynacją w oczach na muzyków.Być tak blisko Marka Piekarczyka i Andrzeja Nowaka, ikon mojej młodości…Fantastyczne.Taka muzyka jest bliska memu sercu bo kocham żużel i ten driving ma coś ze speedway’a!Widzieliśmy z bliska jak poszła struna Andrzejowi!Dzieciaki z mojego gimnazjum grają bluesa i rocka, mają w repertuarze "51"…Filip gra na basie, Kreweta na gitarze prowadzącej a Barszczu śpiewa.Fajnie że mogli na żywo usłyszeć oryginał.Ja jako stara nauczycielka muzyki też się wzruszyłam….Dzięki, chłopcy za to że jesteście i że tyle lat gracie w tym samym składzie…Niestety nie udało się nam złapać żadnej pocztówki – reklamówki ale na pewno wybierzemy się w tym samym składzie na następny Wasz koncert gdy będzie gdzieś w okolicy – Warszawie, albo najlepiej na Ursynowie czyli u nas.Od niedawna jest taka wielka hala – Arena Ursynów .Już widzę oczami wyobraźni te tłumy wrzeszczące:TSA!TSA!TSA!
jawka 2008-11-30 23:56 (6707)

Idziemy razem…!!!1wciąż jeszcze sobie nucę,wczoraj w Arsusie było jak zawsze super,choc kiepsko nagłosnione…Pozdrawiam całąąąąąąąąąąąąą Rodzinkę,Gołabku dlaczego tak zwiałeś,mielismy się spotkać u Daria,zabrakło nam Ciebie,pozdrawiam

aha wpisz mnie jako następnego do T.M."Gołąb" Sochaczew o Yeah Harley mój to jest to…..

totem 2008-11-30 23:26 (6706)

@Gracz

Czy Ty naprawdę myślisz, że o Twojej osobie, jako fanie TSA, świadczy status i pozycja w Fanclubie? Ja nawet nie jestem wśród przyjaciół (zawsze jakieś problemy techniczne mi uniemożliwiały zapisanie się 🙁 ), a podczas jednego z koncertów (nota bene bardzo pechowego, bo sierpniowego w Bolesławcu), mogłem zupełnie swobodnie porozmawiać z obecnymi tam Alienowiczami i samymi muzykami! (Miałem ogromną przyjemność zamienienia paru słów z panami Markami i panem Andrzejem).
Czy ktoś się pytał czy należę do fanclubu? Nie. Wystarczyło, że miałem własnoręcznie zrobioną koszulkę z ukochanym logiem, a już byłem traktowany jako "swój". Jak widać wcale nie trzeba być wielkim Guru zacnego Fanclubu, żeby miło spędzić czas na koncercie, ramię w ramię ze starszymi i bardziej zasłużonymi miłośnikami TSA.

Pozdrawiam wszystkich fanów (w tym także Filipka i Martynkę, których Gracz raczył wykpić). Najważniejsze jest, byś miał TSA w sercu, a nie na papierze, tudzież koszulce.

Do zobaczenia na koncertach!

Hubert 2008-11-30 20:38 (6705)

Organizatorzy koncertu w "ARSUSIE" chyba trochę dziwnie się zachowali sprzedając mi bilet z miejscem siedzącym(rząd 7-miejsca nawet nie doczytałem-bo śmiech mi nie pozwolił)Jak można siedząc jak w kinie ,być na koncercie TSA? Oczywiście byłem przy scenie wśród wielu przeżywających ten koncert z bliska!Warto było ,ten koncert będzie zapamiętany na długo.TSA ma wielka energię ,wszyscy z muzyków graja profesjonalnie powodując ,że adrenalina w nas kipi….
P.S
Chociaż nie lubię być pierwszy -Składam Andrzejowi życzenia wszelkiej pomyślności, jako muzykowi super solówek(tak jak do tej pory)jako motocykliście -szerokości!

gołąb 2008-11-30 17:33 (6704)

Witam wszystkich,

Wczoraj bawiłem się na koncercie TSA w podwarszawskim Ursusie w Klubie Arsus. Zespół wciąż w świetnej formie. Trzymajcie tak dalej 🙂
pozdrawiam,

Adam Gac ( adam320) 2008-11-30 13:55 (6703)

Hmm…myślę że to ostro gruba przesada co napisałeś…ale fakt- gdyby TSA miało odpowiednia reklamę mogło by być kapelą na miarę AC/DC. TSA to takie polskie AC/DC 😉
A koncert z Madrytu jest wspaniały \m/
lukasz 2008-11-30 13:11 (6702)

Andrzej Nowak powiedział w DVD 1982 , że gdyby TSA cały czas od początku trzymało się razem, to byłoby najlepszym zespołem na świecie. Ja uważam , że tym zespołem już są !!! Własnie na MTV obejrzałem koncert ACDC z Madrytu w 1996 i uważam , z całym szacunkiem dla tego zespołu, że do pięt nie dorastaja TSA. Gdyby TSA miało odpowiednią promocję , tak jak inne zespoły na Zachodzie , to byłoby gwiazdą piewszego formatu !!!
włodek 2008-11-30 02:54 (6701)

czy jest możliwość wyłączyć dźwięk na tej stronie? wiem że to troche głupie pytanie ale kiedy słucham jakiegoś utworu TSA a po odpaleniu strony Aliena leci inny, to niestety, nie da się słuchać dwóch utworów na raz;)
Jaskuł 2008-11-29 19:48 (6700)
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  więcej

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu