Księga gości

Piszcie o wszystkim, ale kulturalnie. Wpisy wulgarne lub obrażające kogokolwiek, a w szczególności muzyków zespołu TSA będą usuwane!

Wszystkich wpisów w księdze: 9589

Dołaczam się do pytania o nową płytę TSA.
Ale poprę to trochę innym argumentem, niż wszyscy – nie chodzi o to, żeby TSA nagrało nową płytę, bo fani się jej domagają. Chodzi o to, że po zespole zostanie mało płyt po prostu. A to najgorsza rzecz dla zespołu TSA. Proceder był świetny i słucham go zawsze z przyjemnością. Szkoda, że "akustyczna" płyta nie wyszła (i chyba nie wyjdzie), bo byłem na jednym koncercie akustycznym i te aranżacje mnie ogromnie fajnie zaskoczyły! 🙂 Też szkoda, żeby tyle pracy, jaką włożyli w przygotowanie tych aranżacji muzycy przepadło po prostu.
A nowa płyta przede wszystkim tak myslę, to jest powiew świeżości dla zespołu, któremu (przepraszam za śmiałość) napewno się nudzi czasami po raz 1000 grać takie same utwory na koncertach. Nowa płyta TSA może stać się wielkim wydarzeniem, ale niech nie nagrywają już dla MetalMindu, bo nie było wogóle promocji Procedera oprócz Metal Hammera. 🙂 Wielu moich znajomych dowiedziało sie po pół roku! odemnie o tym ,że TSA nagrało nową płytę. Poważnie!
Życzę TSA wspaniałej płyty i wiem że będzie znakomita! Bo w tym zespole gra 5 świetnych muzyków! Czekam cierpliwie, aż się doczekam. 🙂
pozdraiam i sorry, że tak się rozpisałem
bernard m. 2009-06-12 16:06 (7073)

Ale dlaczego nie doszło w końcu do tego koncertu 4. czerwca?
Czy TSA chciało wogóle grać na takiej imprezie, bo z tego, co pisze Marek Piekarczyk, to jakby dostali nawet zaproszenie to by nie zagrali! No i nie wiem, jak w końcu?!
Tak, czy inaczej szkoda, że TSA się takimi imprezami nie interesuje, bo zawsze przydają się tzw. przyjaciele zespołu. A TSA zawsze miało tylu przyjaciół i życzliwych ludzi w Warszawie i gdzie oni teraz są?! Jak przyjść za darmo na koncert do "Stodoły", albo do "Parku", to napewno jest takich wielu, ale jak polecić komuś z TVP żeby TSA zagrało na takiej imprezie, jak rocznica 4. czerwca, to już tzw. przyjaciół nie ma! Jestem z Ciechanowa i szkoda, że u nas nie robili takich koncertów, bo gdybym się o takich dowiedział, to TSA grałoby u nas napewno!
Ja też miałem wielką nadzieję, że usłyszę w TVP od Marka Niedźwieckiego: A teraz legenda polskiego rocka, która zawsze miała prze… u komuny – TSA!!!" 🙂 Wyobrażam sobie, jakby publika szalała przy "Spółce", albo "Mass Mediach"! A ja bym przed telewizorem szalał też z synami!!! 🙂
Szkoda, że pominięto w tej imprezie TSA.
Szkoda.
pozdrawiam wszystkich!
bernard m. 2009-06-12 15:52 (7072)

Kurcze, zaczyna mnie to wszystko wkurzać. W jednym zespole mamy chyba najlepszych muzyków w Polsce, zespół wybitny , uwielbiany przez fanów ,który nie jest w stanie raz na 10 lat wydać więcej niż 1 płyty!!!
włodek 2009-06-11 23:20 (7071)

Jeżeli wpisy M.Piekarczyka i A. Nowak są autentyczne , to znaczy , że nie jest dobrze…
włodek 2009-06-11 23:15 (7070)

jak niedzwieckiemu nie przechodza pewne słowa przez usta to niech milczy a nie poddaje się komercji i niech nie robi sie sprzedawczykiem!TSA śpiewało mu i inn.hołd na konc. akustycznym a on teraz ich zlekceważył?

lila 2009-06-11 22:47 (7069)

witam
Alien Anonim a po czym wnosisz ze to nie A.Nowak to napisał?Czy dlatego ze ma inne zdanie?Uważam ze brak TSA NA TAKIM WYSTEPIE JEST BŁĘDEM.Nie będe wchodził w kulisy bo ich nie znam ale fakt jest faktem TSA nie zagrało i już.M.Piekarczyk moze mieć zdanie na temat takich imprez ale fakt jest faktem że występował na Rockowisku obok Perfect i było ok.To sam dotyczy OZ.O innych nie będe pisał bo to nie zespoły z moich klimatów.Chodzi tez o Fanów bo kazda możliwość występów powinna byc cenna dla obu stron.Marek pisze o
kameralnych występach dla Fanów to mam pytanie dlaczego TSA pomija miasto Łódź w swoich planach koncertowych?poprosze o szczera odpowiedź.
Strona troszkę ożyła w materii KG a to chyba dobrze.
W dalszym ciągu czekamy na informacje o nowej płycie.Czy bedzie a jak tak to kiedy?
pozdrawiam serdecznie Wszystkich

kowal71 2009-06-11 18:59 (7068)

Dziwne rozmowy prowadzicie .Po takich wypowiedziach i komentarzach już pewnie nie przeczytamy tutaj żadnego wyjaśnienia ze strony muzyków TSA .W dodatku ktoś podszywa się pod Andrzeja Nowaka 😉 ???
Nie pytaj sie co TSA zobi dla ciebie – pomyśl co ty możesz zrobić dla TSA !!
pytanie :Czy ktoś z piszących w tej księdze zrobił coś żeby TSA zagrało w jego mieście ??
Alien Anonim 2009-06-11 18:27 (7067)

Romi, pisząc "warszawka" zupełnie nie miałem na myśli WARSZAWY! 🙂 Chodziło mi wyłącznie o możnowładców TVP, którzy wyłącznie myślą o nabijaniu kasy i przegonieniu w tzw. sondażach TVN i Polsatu! Rozumiem, że było wiele fajnych zespołów w Warszawie 4 czerwca, ale nie zaproszenie TSA – jak napisał Marek Piekarczyk – to jest skandal!
Ciekawie wygląda wpis Andrzeja Nowaka… 🙂
Nie chcę podsycać afery, ale mamy dwie wypowiedzi muzyków TSA i są zupełnie różne…. ?!?!
To jak było naprawdę?! Zaprosili TSA, czy nie zaprosili?
pozdrawiam all (Warszawę, nie warszawkę też! 🙂
TSA Rulezzz!!!!
kosmiczny kot 2009-06-11 15:46 (7066)

Odwalcie sie od Warszawy, tutaj tez kochaja TSA!!! I chetnie bym zobaczyl TSA na tej "napuszonej" imprezie.
romi 2009-06-11 14:57 (7065)

Wypowiedź Marka Piekarczyka na temat moich kolegów z innych zespołów oraz jego zdanie na temat innych miast a w szczególności Warszawy, jest to jego prywata pod którą ja się nie podpisuję w żadnym wypadku. Jego wypowiedź na temat zdarzeń z 4-go czerwca jest to jego osobista wizja. Pozdrawiam wszystkich muzyków, którzy tego dnia zagrali koncert i całą Warszawe !!!!
ANDRZEJ NOWAK TSA, ZŁE PSY 2009-06-11 14:28 (7064)
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  więcej

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu