Księga gości

Piszcie o wszystkim, ale kulturalnie. Wpisy wulgarne lub obrażające kogokolwiek, a w szczególności muzyków zespołu TSA będą usuwane!

Wszystkich wpisów w księdze: 9589

Mała wśród Wielkich ma rację.Ja też wolę czytać tu o naszym ulubionym zespole a nie o Złych Psach.To nie ta strona.Nie wiem czy to faktycznie pan Andrzej tak się uniósł czy ktoś się pod niego podszywa atakując małą wśród Wielkich ale jak dla mnie zachowanie to jest godne pięciolatka ,który tupie nóżką i zabiera zabawki z piaskownicy…..
Ania 2009-07-31 09:06 (7213)

Dosyć!!! Nie będę tolerował złośliwych uwag na temat twórczości mojej i moich przyjaciół! To, że ironicznie wypowiadasz się na temat tekstu "Deszcz" to tylko o tobie świadczy! Czy ty wiesz co to znaczy dla mnie przeżyć dzień , tydzień , miesiąc może rok mając świadomość , że nie ma czasu ? Jak śmiesz dyktować co ma być i gdzie? Jesteś fanką ? fanem ? przyjacielem ? napewno nie !!! Ta strona jest domem moich przyjaciół a nie moich wrogów! Wyjdz z tąd i zamknij drzwi z drugiej strony !
Dosyć !!!
ANDRZEJ NOWAK TSA & ZŁE PS 2009-07-31 01:31 (7212)

W takim razie jak wytlumaczysz czemu wlasnie na tej stronie tsa.fan.pl byl NEWS o tym wydarzeniu. Wlasnie dlatego , ze nas fanow TSA interesuja kwestie zwiazane z poszczegolnymi muzykami.
Angel 2009-07-31 00:14 (7211)

Zgadzam się z małą wśród WIELKICH w całej rozciągłości. Do wpisów na temat "ZŁYCH PSÓW" służy strona www.zlepsy.com.pl
Krzysztof Bronowski 2009-07-30 11:30 (7210)

Cichy… wiesz co to jest konflikt interesów? Rozbieżność indywidualności i priorytety? Nie będę rozwijać tematu, bo to nie miejsce. Tym bardziej, że szanuję obie kapele i dokonania, zwłaszcza że grają w nich Ci sami muzycy. Tu już nie chodzi o pierwszych lepszych muzyków, a o Andrzeja i Marka, z którymi związana jestem emocjonalnie, bo kocham to co stworzyli do tej pory. Nie ukrywam jednak, że kapela najważniejsza i kładąca wszystko na łopatki, to TSA :)) Dlatego poszukuję tu wszelkich nowinek o nich. Można bić pianę, że info o występach cudownych ZP, to też jakieś wiadomości o ludziach z TSA. Nie wiem jednak, czy Andrzej byłby zadowolony, gdyby na jego drugą kapelę patrzono przez pryzmat pierwszej. Po to chyba stworzył kolejną, by działać na nowy rachunek i tworzyć coś rozdzielnego i odmiennego, porawda? Taką miał ideę i dobrze, świadczy to jedynie o potencjale artystycznym.
Tak na marginesie… Ważne jest w ogóle kto jest matką, lub ojcem TSA? Chłopaki grają tyle lat razem i dają nam radość, że granice stwórców powinny się dawno zatrzeć. Prywata źle wpływa na całość w każdej dziedzinie :)Pozdrawiam wszystkich przyjaźnie, bez szukania dziury w całym :))
mała wśród Wielkich 🙂 2009-07-30 10:22 (7209)

Jestem tego samego zdania co dobry pies. Wierzchcicielom\Niszczycielom mowie stanowczo nie !
Andrzej Nowak TSA & Zle Ps 2009-07-30 09:54 (7208)

A moze Ci ktorzy sieja ziarno nienawisci wreszcie by sie ujawnili ?
Kiedyś Dobry Pies 2009-07-30 09:23 (7207)

Witam
nie bardzo rozumiem niektore wpisy a zwlaszcza komentarz Malej. Po pierwsze: Pragne przypomniec, ze zalozycielem TSA jest Andrzej Nowak, Marek Kaplon gra w TSA od samego poczatku. Ci dwaj Panowie tworza 2/5 zespolu. Ich dokonania muzyczne w innych formacjach,wystepy telewizyjne,wywiady dzialaj tylko i wylacznie na korzysc zespolu TSA poniewaz ZAWSZE Andrzej lub Marek sa kojarzeni z TSA, waznym jest rowniez to, ze Andrzej i Marek ZAWSZE tylko pozytywnie wypowiadaja sie o TSA. Po drugie: jestem fanem TSA i nie widze nic zlego w tym, ze pojawiaja sie wpsiy lub opinie o innej dzialalnosci muzykow TSA, z tego co pamietam zamieszczane sa informacje o dzialanosci Marka Piekarczyka czy tez formacji muzycznej Janusza Niekrasza. Po trzecie: nauczmy sie cieszyc z tego co mamy, nie szukajmy dziury w calym. My fani mamy to na co czekalismy kilka lat. Mamy swoje ukochane TSA na scenie, mamy reedycje plyt, widzimy muzykow w telewizji i czytamy o nich w gazetach, czyz nie na to czekalismy przez te wszystkie lata ? Czyz nie o tym marzylismy ?
Cichy 2009-07-30 09:03 (7206)

O, przepraszam, zachowałam się niegrzecznie pomijając udział w ZP Marka. Chylę czoła przed nim również, jak przed wszystkimi Artstami. Tyle, że nie w tym miejscu.
Pozdrawiam zespół TSA 🙂
mała wśród Wielkich 2009-07-30 02:13 (7205)

Ale pięknie i różowo 🙂 Tyle, że na tej stronie wolałabym czytać o wykonaniu i zachwycie nad utworami TSA. Z całym szacunkiem dla Andrzeja i jego dokonań w innych kapelach. Jest strona Złych Psów i tam mogę powzdychać lub nie nad kawałkiem "Deszcz", "Śnieg" lub innych opadach. Jak na razie, to tylko ręce mi opadają nad kreowaniem kapeli innej niż Tsiaki na stronie fanclubu ich, jakby nie było ;-D
mała wśród Wielkich 🙂 2009-07-30 02:00 (7204)
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  więcej

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu