Księga gości

Piszcie o wszystkim, ale kulturalnie. Wpisy wulgarne lub obrażające kogokolwiek, a w szczególności muzyków zespołu TSA będą usuwane!

Wszystkich wpisów w księdze: 9589

zapomniałam, że adresy są na str.TSA oficjalnej,więc jeśli masz ochote na te foty, to sie określ.Pa!
Lila 2010-02-19 21:39 (7814)

Cześc Caleb!jak mi wyślesz swojego maila,to prześlę ci fotki z Poznania.Hej!
Lila 2010-02-19 21:35 (7813)

Przybył, ludzi może było mniej, bo w tym samym dniu w Gdyni grało Turbo, będące na trasie promującej Strażnika światła =) I to przed tym koncertem obawiano się o frekwencję, właśnie ze względu na TSA 😉
W Poznaniu na TSA zawsze jest praktycznie komplet, a grają 1 czy 2 razy w roku. Komu zależy, ten będzie wiedział, co się dzieje.

Płytę Marka grają praktycznie codziennie w Polskim Radio. W innych rozgłośniach czy w tv nie ma miejsca dla rocka, nie mówiąc już o cięższych gatunkach.

Pozdrowienia!

Caleb 2010-02-19 20:42 (7812)

Tak, masz racje niestety… TSA TSA!!! ja też mam nadzieje, że niespodziewanie w końcu się dowiemy, że wchodzą do studia 🙂 🙂 ..wolno było marzyć… Pozdrawiam fanów i zespoł!!
rocker 2010-02-19 20:36 (7811)

Przybył ma dużo racji.
Niestety.
Mam nadzieję, że sie doczekamy nowej płyty.
siux 2010-02-19 16:46 (7810)

Dżisus, tak dawno mnie tu nie było, a tu tyle pięknych zmian 🙂 Stronka wygląda rewelacyjnie!! Bardzo mnie się tu podoba 😉
Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane się z Wami znów spotkać, bo tęsknot jest wiele…
Wszystkiego dobrego Wam życzę, moi Kochani!! Zawsze jesteście w moim sercu…
Ściskam gorąco i buziaki przesyłam ze stolicy… 🙂
janis 2010-02-19 14:05 (7809)

Stronka super!
Ale ja o TSA chciałem coś napisać 🙂 Mam nadzieję, że nikogo nie uraże, ale nie amm pozytywnych przemysleń na temat przyszłości TSA. A jest to mój ulubiony polski zespół.
TSA szłucham od 83 roku, jak odchodził Andrzej i Marek Kapłon. Udało mi się być na jednym koncercie z nimi jeszcze w składzie. Potem jak się dowiedziałem, że z Gdańska jest Zbyszek i Tosiek, to się dowiedziałem o adres Tośka i go poznałem kiedyś. Bardzo fajny gość! Spotykaliśmy się bardzo dużo razy jak mieszkał w Polsce.
Zawsze czekałem na powrót TSA i cieszę się, że wrócili w tym oryginalnym składzie z początku jak grali!
Byłem na ostatnim koncercie w Gdańsku i porównując ten z poprzednimi w Trójmieście (a byłem na wszystkich w ostatnich latach!), to widać wyraźnie, że na koncerty przychodzi coraz mniej ludzi! 🙁 I to poważnie mówie!
Mieszkam w Sopocie i jestem kurierem i znam bardzo wielu ludzi. Ciągle chodzę ze znaczniem TSA w klapie albo w koszulce własnej roboty. W czasie różnych spotkań w czasie pracy i po pracy, bardzo wiele osób w Trójmiescie pytało mnie o nową płytę TSA. Bardzo wielu ludzi straciło tu wiarę, że będzie nowa płyta. Naprawdę! Dlatego chciałem się dowiedzieć, czy są jakieś wieści o nowej płycie? jakieś próby nowych kawałków albo jakieś plany z tym?
jak patrzę na koncerty, to raczej się nic nie planuje w studiu w tym roku. 🙁
Nie chce tu biadolić ale bez nowej płyty to TSA zje w końcu własny ogon i na koncerty przyjdzie 50 osób.
sorry za te słowa, ale szkoda takiego świetnego zespołu! Niczego TSA nie nakazuje i nie zmuszam ich, ale lata mijają i nic sie nie dzieje.
A potem sią wszyscy dziwią, że TSA nie zaprosili do koncertu z AC/DC? Wiele osób mnie pytało, czy TSA wogóle jeszcze gra?! Taka jest popularność TSA w Trójmieście, niestety. Popularność TSA jest coraz mniejsza, ale tylko z winy TSA, bo jak wydali "Proceder" to byli zapraszani wszędzie i byli w TV i byli gwiazdami na każdej wielkiej imprezie. A dzisiaj jest klapa. W żadnej telewizji nie znajdziesz TSA, bo ludzie którzy kierują radiami i telewizjami nie są zainteresowani TSA. Marek Piekarczyk wydał nową płytę i też nikt jakoś jej nie gra. To nie jest dobry znak dla TSA.
Zupełnie by było inaczej, gdyby TSA wydało nową płytę tak myślę.
Bez nowej płyty, to TSA będzie grać ciągle to samo i to samo, aż nikt nie przyjdzie na koncert. Jest mi żal takie rzeczy o TSA pisać, ale widzę tu jak spada zainteresowanie zespołem.
Mam prośbę do Fan Clubu, żebyście pogadali z TSA o nowej płycie. Doprowadziliście do ich pogodzenia się, więc może was posłuchają, bo fanów jakoś nie chcą słuchać.
Mam nadzieję, że wielu się ze mną zgadza i mnie poprze w tym co napisałem.
Pozdrawiam zespół TSA, życzę nowej płyty i pozdrawiam wszystkich fanów TSA!
Fan Club Alien robicie świetną robotę! Najlepsza strona w internecie!
M. Przybył 2010-02-19 10:06 (7808)

piekna strona! 🙂
super zmiana grafiki strony! gratuluję!
widać, że jesteście ludźmi z wielką pasją.
szczerze was podziwiam!
TSA ma świetnych fanów, naprawdę!
pozdrawiam FC Alien i zespół TSA! 🙂
marzena 2010-02-18 21:17 (7807)

Mickey, nie ma tematu koncertu TSA z AC/DC. Nikt tego chłopakom nie zaproponował, a nawet jeśli, to i tak nie zgodziliby się. To jest sprawdzona wiadomość, bo rozmawialiśmy o tym po koncercie w Poznaniu. Powody kiedyś opisał Alien Anonim.

Pozdrowienia Rodzinko!

Caleb 2010-02-18 19:00 (7806)

Muszę przyznać, że stronka z dnia na dzień staje się coraz ładniejsza… szczególnie to nowe menu…
Świetna robota ! 🙂
Manu | ww.forum-alien.yoyo.pl 2010-02-18 16:36 (7805)
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  więcej

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu